Kyani Dolandırıcılık Hakkında Merak Edilenler

Doğal bileşenlerle ürün üreten ve kişilerin ihtiyacı olan besin değerlerini karşılama konusunda iyi bir yardımcı olan Kyani ürünleri, sektöre böylesine güçlü bir giriş yapmasından ötürü bir hayli dikkat çekmiş ve rakiplerinin de normal olarak tepkisini almıştır. Bu tepkiler kişilerin aklını bulandırmak için kısa sürede Kyani Dolandırıcı ? Şeklinde söylemlerle şekil almış ve pek çok yerde karalama kampanyaları oluşturulmuştur. Kyani firması son derece şeffaf bir politikayla sektörde yer edinmiş ve bugün 50’ye yakın ülkede ürünlerini satışa sunmuştur. İşleyişinde kesinlikle herhangi bir usulsüzlük söz konusu değildir. Kyani, Dünya Direk Satış Derneği ile Seldia’ya üyedir ve denetlenen bir firma olduğundan ötürü de yaptığı ticaret tamamen yasaldır. Dolayısıyla Kyani Dolandırıcılık ile aynı cümlede geçmemesi gereken bir firmadır.  Ancak belirttiğimiz gibi kyani ürünlerinin dünya çapında oldukça fazla rağbet görmesinden ötürü rakip firmalar harekete geçerek sahte hesaplarla olumsuzluk içeren birçok eyleme başvurmuştur. Tabi ki, Kyani firması bu hususlarda yasal yollara başvurarak gerekli önlemleri aldıracak ve usulsüzlük yapanların ceza almasını sağlayacaktır. Buna aldırış etmeden karalama yapmaya çalışan kişi ve kurumlar ile aynı üslupla değil yine her konuda olduğu gibi bu konuda da yasal süreç başlatılacaktır.

Kyani Dolandırıcı mı?

Dolayısıyla Kyani Şikayet başlığı ile gerçeği yansıtmayan yorumlarda bulunan kişiler, bu yorumları yapmadan evvel bir kez daha düşünmeleri kendi açılarından önem teşkil etmektedir. Şikayet konularına gelince, Kyani hem online ürün satışı yapan hem de bireylerin kazanç elde etmesi adına iş ortaklığına giden profesyonel bir kuruluştur. Firmanın web sitesine üyelik gerçekleştirerek kendi ofisinizi kurabilir ve her üye yaptığını kişi üzerinden prim alarak kazanç elde edebilirsiniz. Yani firma sizlere satış yapacak sizlerde üyelik satarak kazanç elde edeceksiniz. Bu konu hakkında bilgi edinilmesi üzerine eğitim verilmekte ve her detay eğitim de açık bir dille ifade edilmektedir. Sizler bu sistemi kabul ederek, sistemin bir üyesi olduğunuzda ve üye yapamadığınızda, bunun sorunlusu olarak firmayı tutmanızın yasal açıdan hiçbir değeri yoktur. Çünkü kabul ettiğiniz bir sistemde aktif şekilde rol alamıyorsanız bu tamamen sizlerin sorunudur. Bundan ötürü firmayı suçlamak veya karalarcasına çeşitli platformlarda yorum yapmak, firmayı değil sizleri suçlu durumuna düşürecektir. Bundan ötürü kalitesiz ve zararlı ürün satıyor gibi başlıklarla Kyani Yasaklandı gibi bir algı yaratmaya çalışırsanız, bu durum sizler için olumsuz bir sonuç içerecektir. Eğer ki, firma ürünleriyle ilgili kullanıcı hatası dışında gerçek bir sıkıntınız oluştuysa, tabi ki bu konuda hakkınızı arayabilir, firma hakkında şikayette bulunabilirsiniz. Fakat 4 yaş üzeri çocuklarda kullanılması gereken bir besin takviyesini 3 yaşındaki bir çocuğunuza kullandırırsanız veya siz yetişkinlerin besin takviyeleri içindeki bir maddeye alerjiniz var ve buna rağmen içerik kontrolü yapmadan ürünü kullandıysanız, bu firmanın sorumluluğunda olan bir durum olmadığından ötürü şikayetlerinizin yersiz olacağını belirtmek isteriz. Kyani ürünleri arasında oldukça talep gören Sunset, yüksek oranda omega 3 içerir. Bir diğer faydalı ürün Sunrise ise vücudun yenilenmesine ve aynı zamanda ihtiyaç duyulan elementlerin alınmasına yardımcı olur. Bildiğiniz gibi nitrik oksit vücut tarafından üretilir ama yaş ilerledikçe bu üretim de azalır.  İşte Kyani firmasının faydalı bir başka ürünü olan Nitro Fx, vücuttaki nitrik oksit miktarını dengelemeye yardımcı olmaktadır. Belirttiğimiz ürünler gibi vücuda yarar sağlayan pek çok ürüne sahip olan Kyani, ürünlerinin tamamını doğal bileşenlerden elde etmektedir.

Kyani Dolandırıcılığı Gerçek Mi?

Ayrıca her bir ürünü gerekli inceleme ve testlerden geçirildikten sonra herhangi bir yan etki barındırmadığı net olarak kanıtlandıktan sonra satışa sunulmaktadır. Bazı sitelerde Kyani ürünlerinde domuz yağı ve katkılarının olduğu söylenmektedir. Aksine kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir ve hatta tüm ürünlerinde Helal Sertifika mevcuttur. Bundan ötürü endişe etmeden ürünlerin hem tüketimini hem de satışını yapabilirsiniz. Ayrıca yine akıl karıştırma oyunlarından biri olan Kyani Soruşturma söylemi için de yersiz bir ifade olduğunu belirtmek isteriz. Kurulduğu gün itibariyle hiçbir şekilde soruşturmaya maruz kalmayan firma, bunu tamamen yasal çalışma şekline borçludur diyebiliriz. Ürettiği besin takviyesi ve kozmetik ürünlerin satışını yasal şekilde yaptığı gibi network marketing alanındaki işleyişinde de yine adım yasal şekilde uygulanmaktadır. Tabi ki, bu sisteme dahil olmak kişilerin kendi tercihidir. Ancak profesyonel bir kuruluş ile işbirliği yaparak gerçek kazançlara ulaşmak isterseniz, Kyani firması sizler için en doğru tercihlerden biridir diyebiliriz. Firmanın web sitesine giriş yaparak tüm ürünlerini detaylı olarak inceleyebilir, haberler kategorisindeki sayısız makaleleri okuyarak ayrı bir siteden haberin doğruluğunu araştırabilirsiniz. Özellikleri ürünlerinin aldığı ödüller haberini incelemenizi ve ürünleri ödüle layık görülen bir firmanın nasıl dolandırıcı olabileceğini bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz. Doğru şekilde araştırmanızı yaparsanız, emin olun ki, doğru sonuçlara ulaşırsınız. Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda ürün sipariş etmeye ya da iş ortaklığına karar verirseniz, yine resmi internet sayfasından işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Kyani Dolandırıcılık Hakkında Merak Edilenler” için 10 yorum

  1. Kyani üzerinden yaklaşık 4 aydır alışveriş yapıyorum. Bu doğrultuda kyani’ ye veya çalışanlarına dolandırıcı ithamı takmak doğru olmayacaktır. Sanırım bu tarz haberleri çıkma nedeni tamamen fiyatların piyasaya göre uygun olmasından kaynaklanıyor. Fiyatların diğer besin takviyelerine göre daha ucuz olma nedeni firmanın yerli üretim yapmamasından kaynaklanıyor. Ürünleri tamamen yurtdışından tedarik ediyorlar. Zaten bildiğim kadarıyla Kyani kanada şirketi.

  2. Az önce bir forumda kyani dolandırıcı mı? Gibi bir başlık açıldığını gördüm. Direk kullanıcınız olarak doğal olarak kendimde yorum yapma gereği hissettim. Bu tarz haberler niye çıkıyor anlamış değilim. Ürünü kullanıp memnun olmayan kişi olacağını sanmıyorum. Çevremde bulunan tüm arkadaşlarım üründen gayet memnun olduğunu belirtiyorlar.

  3. Kyani dolandırıcıdır, kyani den alışveriş yapmayın gibi başlıkların tamamen rakip firmalar tarafından oluşturulduğu düşüncesindeyim. Rakip firmalar kyani uygun fiyatlar ile ürünlerini satmış olduğu için firmayı lekelemeye çalışıyor. Ancak bilmedikleri nokta kyani gibi 13 ofise sahip bir firma küçük türk şirketlerini umursamayacak ve yoluna devam edecektir. Sizde kyani gibi kaliteli ve uygun fiyatlı besin desteği sağlayın sizden de alalım.

  4. Kyani şirketinin dolandırıcılara ait olduğunu düşünmüyorum. Zaten kyani tamamen kanada ülkesine bağlı olan bir firma. Dolandırıcı olsalar bir sürü dolandırıcılık haberleri yer alırdı. Yurtdışı üzerinde kyani ile ilgili haberlere ve forumlara baktım ancak bir tane bile dolandırıcılık üzerine yazı yer almıyor. Hep bizimkiler yeni firma türedi diye onu barındırmamak istiyorlar.

  5. Japonlar tarafından bile kyani tescillenmiş ve belge almıştır. Japonlar gibi her şeye dikkat eden bir millet bile besin takviyesi ürünlerine güvenip kullanıyorsa bize susmak düşer. Bu fiyatlara piyasada bu kadar kaliteli başka bir besin takviyesi bulunmuyor. İçeriğe baktığınız zaman size tamamen doğal ürünleri sunuyorlar.

  6. Kyani dolandırıcılık haberleri bence firmadan kaynaklı bir şey değil. Sanırım yanlış bilmiyorsam kyani affiliate marketing sistemini kullanıyor. Bu sistemde bazı beceriksiz satıcılar ürünleri yalan yanlış sadece para kazanmak için satmaya çalıştıkları için bu tarz ibareler yer alıyor olabilir. Örneğin instagram üzerinde cinsellik arttırıcısı olarak satmaya çalışan birisini bile gördüm. Bu tarz kişilere firma zaten tespit ettiği gibi işlem yapıyordur.

  7. Kyani soruşturma konusunun ben doğru olduğunu düşünüyorum. Çünkü sağlık bakanlığının tüm ürünleri soruşturarak bizlere sunması gerekiyor. Ama bu tamamen standart bir prosedürden meydana geliyor. O yüzden kyani’ ye soruşturma açılmış gibi haberleri okumadan hemen değerlendirmemek gerektiğini düşünüyorum. Zaten çoğu dikkat çekme amacı ile yazılan başlıklar.

  8. Kyani firmasını 2 yıldır kullanıyorum. Türkiye üzerinde kaç yılında hizmet vermeye başladıklarını bilmiyorum. Ancak daha önce ürünlerimi Japonya üzerinden sipariş veriyordum. Türkiye üzerinde açıldığını görünce 3 ay kadar önce Türkiye mağazalarından alım yapmaya başladım. Kesinlikle Türkiye kyani dolandırıcı değildir. Japonya, Kanada gibi bölgelerde bulunan ana merkezleri ile doğrudan çalışmaktadırlar. Yani çakma dolandırıcı bir firma değil.

  9. Açıkçası bu reklamlarda gördüğüm saçma sapan besin takviyelerinden sonra Türkiye de üretilen mallara güvenemiyordum. Geçen gün arkadaşım kyani Sunset ürününü kullandığını belirtti. Biraz araştırma yaptım ve ürün kanada da yapılarak buraya getiriliyormuş. Sipariş verdim ve şu anda kullanmaya devam ediyorum. Hiçbir yan etkisi olmadı. Aksine çok daha enerjik hissediyorum.

  10. Kyani dolandırıcı gibi haberler niye çıkıyor acaba. Açıkçası ürün içindeki değerler mi yanlış yoksa kargolar mı gönderilmiyor diye merak ettim ve araştırma yaptım. Ancak normal ispatlanarak yapılmış bir tane bile yorum bulunmuyor. Hepsi asılsız haberlerden ibaret. Kyani yok böyledir, kyani dolandırıcı gibi asılsız yorumlar yapılmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir