Kyani Sahtekârlığı Gerçek Mi?

Kyani, farklı içerik ve özellikte besin takviyesi üreten bir firma olduğu gibi aynı zamanda kozmetik alanında da cildin yenilenmesini ve canlı kalmasını sağlayan ürün formüle etmiş bir markadır. Dolayısıyla böylesine başarılı bir firmanın rakipleri tarafından karalanması kadar doğal bir durum yoktur. Tahmin edeceğiniz gibi her sektörde amatör ve profesyonel işleyişe sahip kuruluşlar vardır. Amatörlerin işi profesyonel olmak değil, profesyonelleri kötüleyerek kendi çapında sınıf atlamaya çalışmaktır. Bundan ötürü çeşitli sitelerde Kyani Sahtekârlığı adı altında birden fazla yorum görmeniz mümkündür. Bu yorumların tamamı sahte hesaplar tarafından yapılmakta ve markaya karşı olumsuz yargının oluşması hedef alınmaktadır. Ancak teknoloji çağında yaşıyor olmamız, sizlerin iyi ve kötüyü ayırmanızda kolaylık tanıyacaktır. Şöyle ki, bugün oldukça geniş ürün yelpazesi sunan Kyani firmasının ürünlerini incelediğinizde içeriğinde hiçbir şekilde kimyasal madde barınmadığını ve hatta bazı ürünlerini 4 yaş üzeri çocukların bile kullanabileceğini görebilirsiniz. Bununla birlikte Kyani resmi web sayfasını ziyaret ettiğinizde ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve bunun araştırmasını da yapabilirsiniz. Kyani ürünlerinin birçoğu çeşitli zamanlarda ödül almıştır ve bu firmanın resmi sitesinde yayınlanmıştır. Bunun doğruluğunu yani ürünlerin ödül alıp, almadığını kendiniz araştırarak en doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Bunun dışında yine firmanın olumsuz şekilde yargılandığı konulardan biri de iş ortaklığıdır. Bildiğiniz gibi ülkemizde network marketing alanında işleyiş sürdüren pek çok firma vardır. Bunların kimi e-ticaret sitesi kurarak ürün satışı yapmakta, kimi ise ürün satıp, üye portföyünü geliştirerek, üyelerinden üye yapmalarını istemektedir.

Kyani Sahtekarlığı Gerçek Mi?

 İşte Kyani firması da iş ortaklığına gittiği müşterilerine ürün satışı yapmakta ve yaptığı ürünlerin ister tanıtımı istenirse de hediye edilmesini belirterek firmaya üye yapılması gerektiğini belirtmektedir. Daha detaylı anlatacak olursak, Kyani firmasına üye olduğunuzda belli bir kotada ürün satın alıyor ve bu ürünlerin tanıtımını kendi istediğiniz şekilde yaparak firmaya üye topluyorsunuz. Yaptığınız her üye üzerinden prim alarak kazanç elde ediyorsunuz. Bu noktada Kyani firması sahtekarlıkla suçlanmakta ve üyelerini kandırdığı savunulmaktadır. Son derece şeffaf bir sistemle işleyişini sürdüren ve en önemlisi her adımını yasalara uygun şekilde atan firma için Kyani Sahtekârlığı Nedir? Sorularına karşın hiçbir şekilde sahtekarlık yapmadığı ve yasalara uygun şekilde işleyişini sürdürdüğünü belirtmek isteriz. Sizler Kyani firmasıyla iş ortağı olduğunuzda belli bir eğitimden geçmekte ve işeyiş hakkında detaylı olarak bilgilendirilmektesiniz. Sistemi kabul edip, bu sistemde kendinize yer edinemediğinizde Kyani Mağdurları başlığı atarak firmayı karalamak çok doğru bir davranış şekli değildir. Firma kesinlikle hiç kimseye gereksiz vaatlerde bulunmamakta ve kazanç elde edenin hakkını yememektedir. Eğer ki, üye topluluğu oluşturmuş ve belli bir kazanç sağlamış iseniz, bu sizlere sonuna kadar verilmektedir. Çünkü Kyani üyeleri kendi ofislerini oluşturmakta ve bu ofis üzerinde ürünleri, üyeleri gibi her türlü bilgi kayıt edilmektedir. Kısacası gizlenen bir işleyiş söz konusu olmadığından ötürü her şey resmiyet kapsamında yürütülmekte ve bu doğrultuda kişilerin hakları da gözetilmektedir.

Buna rağmen Kyani Şikayet konusu olduğunda, firma yine de bu şikayetleri göz ardı etmeden incelemekte ve haklı bir durum söz konusu ise konuya açıklık getirmektedir. Ancak durum sadece karalamadan ibaret ise yasal yollardan kendi haklarını savunmakta ve ilgili kurumlara suç duyurusunda bulunmaktadır. Bugün firmanın 50’den fazla ülkede ürünleri satılmakta ve gerçek kullanıcılardan %100 memnuniyet alınmaktadır. Böylesine başarılı şekilde faaliyet gösteren bir firmaya olumsuz yorum yapmak ve piyasada adını kötüye çıkarma eyleminde bulunmak, yasal açıdan istenmeyen sonuçlar içereceği bilinmelidir. Bu nedenle haksız şekilde Kyani markasını karalama yapanların bir kez daha düşünmelerini tavsiye eder, ürünlerle ilgili gerçek şikayetleriniz var ise olumsuz görüş bildirmenizi öneririz. Bunun dışında iş ortaklığından yana şikayetleriniz var ise bunu Kyani Soruşturma başlığı atarak akıl bulandırmak yerine, doğrudan firma yetkilileriyle görüşerek çözüme kavuşturabilir, daha olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Kyani markası kurulduğundan beri hiçbir şekilde soruşturmaya alınmamıştır. Seldia ve Dünya Direk Satış Derneği üyesi olan firma, sürekli denetlenmekte ve buna rağmen işleyişinde en ufak bir şekilde sıkıntı görülmemektedir. Firmanın resmi internet sayfasında ürünleri, içerikleri ve kullanım şekilleri gibi her bilgiye ulaşmanız mümkündür. İş ortaklığı hususunda ise yine internet sayfasından istediğiniz bilgiye ulaşabilir, dilerseniz müşteri temsilcileriyle irtibata geçerek merak ettiklerinize yanıt alabilirsiniz. Ayrıca Kyani hakkında detaylı bir araştırma yapmak istiyorsanız, web adresinde yer alan haberler kategorisinde resmi gazetelerde yayınlanan bilgilere ulaşabilirsiniz. Gördüğünüz üzere her açıdan şeffaf olan ve gizli bir işleyiş içermeyen Kyani markası, günümüzün en güvenilir ve kazanç getirisi sağlayan firmalarından biridir diyebiliriz. İster sadece besin takviyeleri ile kozmetik ürünlerini kullanabilir, isterseniz de kullanıp memnun kaldığınız ürünleri çevrenizle paylaşarak bunu kazanca çevirebilirsiniz. Herhangi bir zorlama veya usulsüzlük gibi bir durum söz konusu olmadığından ötürü tercihinize göre firmadan kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Kyani Sahtekârlığı Gerçek Mi?” için 10 yorum

  1. Kyaninin sahtekarlık yaptığını sanmıyorum. Çünkü daha önce kullanmış olduğum besin takviyelerinin hiç birisinde bir problem yaşamadım. Aksine kendimi çok daha enerjik ve dinç hissetmeye başladım. Özellikle sizde de benim gibi üşengeçlik varsa ve kalkmaya bile üşeniyorsanız kyani sizi rahatlatacak ve çok daha enerjik bir forma sokacaktır. Tamamen doğal ürünler içerdiği için çocuklarıma da güvenerek veriyorum.

  2. Kyani ile ilk kez geçen ay eczacım sayesinde tanıştım. Birçok besin takviyesi olmasına rağmen sağlıklı ve doğal olduğunu belirterek kyani kullanmamı tavsiye ettim. Diğer satışta olan besin takviyelerine göre biraz daha yüksek fiyatlı olma nedenini sorduğumda tamamen doğal ürünler ile üretilmiş olduğunu ve güvenebileceğimi belirtti. Sağlıkçılar bile kyani desteklerken size halt yemek düşer.

  3. Milletin ağzı poşet değil ki bağlayasın yine kyani sahtekâr ve kyani dolandırıcı diye başlık açmaya başlamışlar. Biz tüketici olarak kyani kullanan kişiler olarak mağduriyet yaşamıyorken bu kyani dolandırıcı diye başlık açanlar kim merak ediyorum. Akşam akşam yine sinirlerimi altüst ettiler. Artık milletin kazanç kapısı ile oynamayı bırakın. Yazıktır, günahtır.

  4. Kyani soruşturma söylemleri tamamen doğru. Ancak standart prosedürleri kontrol etmek için soruşturma açılmış bulunuyor. Kyani gibi kaliteli ve işini hakkı ile yapan kişiler soruşturma açılarak kontrol altına alınır. Kyani soruşturma haberleri yani pek dikkate almanız gereken bir şey değil. Ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilir ve kendinizi çok daha mutlu hissetmeye başlayabilirsiniz.

  5. Kyani haber sitesini açtığınız gerçekten çok iyi olmuş. Artık kyani firmasına ait olan haberleri çok daha yakından takip ederek firmanın son durumuna bakabileceğiz. Kyani haber benim artık her gün bir kez severek uğradığım sitelerden birisi haline geldi. Kyani haber sayesinde ürünleri çok daha güvenli ve bilinçli kullanıcı olarak kullanmaya başladım. Sanki psikolojik olarak mı bilmiyorum ama besin takviyelerinin etkisi çok daha artmış gibi geliyor.

  6. Kyani haber sitesi kyani firmasının haberlerinin yer aldığı web sitesidir. Kyani firmasının yurtdışında yapmış olduğu işleri de kyanihaber.com üzerinden rahatlıkla takip edebiliyoruz. Kyani her geçen gün dahada büyüyerek bizlere çok daha iyi hizmet vermeye devam ediyor. Kyani haber sayesinde artık ürünlerin içeriklerini de bildiğim için daha bilinçli bir hale geldim.

  7. Kyani sahtekarlığı nedir sorusuna birde ben kendi görüşlerimi yapmak istiyorum. Yukarıda başka kişilerin kyani sahtekarlığı için yapmış olduğu yorumları görünce yazmadan edemedim. Kyani ürünlerinde hiçbir şekilde kimyasal bulunmuyor. Zaten kyani soruşturma sırasında tüm testlerden geçmeyi başarmış.

  8. Geçen gün kyani besin takviyesini bir arkadaşıma önerdiğimde bana kyani sahtekâr, kyani dolandırıcı bir firma gibi söylemlerde bulundu. Bunu neye dayanarak söylediğini sorduğumda sosyal medyada gördüğünü belirtti. Siz sosyal medyada gördüğünüze, duyduğunuza ve size her yazana inanıyorsanız işiniz gerçekten bu hayatta çok zor.

  9. Kyani sunrise kullanıyorum ve içerisinde kesinlikle kimyasal bulunduğunu düşünmüyorum. Çünkü üstte yer alan resimde gördüğünüz içerikler içerisinde bulunuyor. Bunları bir araya getirmek için kimyasal bir madde kullanmanıza kesinlikle gerek yoktur. Ben kyani sunrise ürününü çocuklarım için kullanıyorum. Çünkü brokoli, ıspanak gibi yeşil sebzeleri hiç yemeyi sevmiyorlar. Bende bu vitaminlerden mahrum kalmamaları için kyani besin takviyesi veriyorum.

  10. 2 aydır kyani sağlık üçgeni ürününü kullanmaktayım ve aldığım kyani besin destek takviyesi sayesinde artık çok daha sağlıklıyım. Sağlıklı olduğumu sabah kalktığımda hissetmiş olduğum dinçlik ve enerji sayesinde farkına varabiliyorum. Özellikle şunu belirtmek isterim ki kyani ilaç değildir. Tamamen doğal ürünler ile üretilmiş olan besin takviyesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir