Kyani Şikayet Var Mı?

İnsanların sağlıksız beslenmelerini bir nebze düzene sokmak ve en önemlisi vücudun ihtiyacı olan vitamin ile mineralleri almasında destek olmak adına çeşitli besin takviyeleri üretilmiştir. Tabi ki, bu besin takviyelerinin bazıları gerekli izinlerin alınmadan ya da eksik izinle kişilerin sağlıklarını tehdit edercesine piyasaya sürüldüğü doğrudur. Bunun yanı sıra doğal olmayan kimyasal içerikle desteklenerek üretilen çok sayıda besin takviyesi de vardır. Ancak söz konusu Kyani ürünleri olduğundan yapılan suçlamaların hiçbirinde doğruluk payı olmadığını gönül rahatlığıyla dile getirebiliriz. Çünkü yapılan Kyani Şikayet Var başlığında altında yapılan yorumların gerçekle kesinlikle ilgisi yoktur. Bugün besin takviyesi ile kozmetik ürün alanında oldukça geniş ürün yelpazesi sunan firma, ürünlerinin tamamında doğal bir formül barındırmaktadır. Gerek besin takviyesi olsun gerekse kozmetik ürünler olsun ayırt etmeksizin her bir ürünün tüm izinleri alınmış şekilde üretildiğini söylemek isteriz. Dolayısıyla Kyani Şikayet yoğunluğuna bakarak herhangi bir tereddüttünüz oluşursa, firmanın resmi internet sayfasından ürünlerin içeriğini ve tabi ki aldığı ödülleri inceleyebilirsiniz. Kyani 44 ülkede 13 ofise sahip uluslararası satış yapan profesyonel bir firmadır.  Alaska bölgesinde yapılan araştırmalarda, Alaska Yaban Mersini ile tanışan araştırmacılar bölgedeki kabilenin kalıtsal bir hastalığı olmadığını tespit etmiş ve bu sayede araştırmalarını biraz daha ileriye taşıyarak özel bir formül içeren besin takviyeleri üretmeye karar vermişlerdir. Bu şekilde oluşan Kyani markası, zaman içinde kendini geliştirmiş ve tamamen doğal bileşenleri içeren besin takviyeleri üretmiştir. Ürünleri arasında yer alan Sunset isimli besin takviyesi, yüksek oranda omega 3 içerir ve bu besin değeri Alaska’da yaşayan soğuk su balığı Sockeye Somonu isimli balıktan elde edilir. Bununla birlikte Sunrise isimli bir başka besin takviyesi ise 22 adet doğal besin kaynağı içerir.

Kyani Şikayetleri

Ele alındığında kayda değer bir durum olmadığını belirtmek isteriz. Çünkü herhangi bir zararı olmayan ve kesinlikle kimyasal madde barındırmayan ürünler hakkında yapılan şikayetlerin de yersiz ve tamamen karalama kampanyasından ibaret olduğunu anlamak zor değildir. Hatta bazı kişiler Kyani Soruşturma başlığı atarak insanların içine kuşku düşürme çabasına girişmiştir. Kyani ürünleri hakkında bu denli karalama yapılmasının tek nedeni piyasadaki, en iyi ürünleri temin etmesinden kaynaklıdır. Güçlü Şifa anlamına gelen Kyani kelimesi, kelime anlamının hakkını tam anlamıyla verdiğinden ötürü

Kyani Yasaklandı mı?

Şeklindeki söylentileri çıkartarak ürünün talebini azaltmaya çalışılmaktadır. Firmanın web adresini ziyaret ederseniz, Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından gerekli tüm izinlerin alındığını görebilirsiniz. Yani satışının yasaklanması gibi bir durum söz konusu olmayıp, ülkemiz dahil tüm ülkelerde ürün satışı yasaldır. Satın aldığınız her ürün tarafınıza faturalı şekilde gönderilecektir. Firmanın en çok şikayet aldığı konu aslında ürünler değil iş ortaklığıdır. Yani kişi Kyani üyeliği gerçekleştirmekte ve ürün satın alıp, siteye üye yönlendirmesi yapmaktadır. Firmaya ne kadar fazla üye yapılır ise kazanılan paranın miktarı da artmaktadır. Bu sisteme dahil olmak isteyen kişilere firma eğitim vermekte ve üyelik gerçekleştirildikten sonra adım adım ilerleme kayıt etmeleri beklenilmektedir. İşte bu aşamada yeterli üye yapamayan kişiler ödedikleri ürün paralarının boşa gittiğini savunmakta ve bundan ötürü firmaya dolandırıcı damgası vurmaktadır.

Hatta pek çok üye ödediği parayı geri istemekte ve sistem gereği bu mümkün olmadığında ise Kyani Ürün Şikayeti yaparak, kendince firmaya zarar vermeye çalışmaktadır. Gerek ülkemizde gerekse yurtdışında pek çok marka adı altığında e-ticaret sistemiyle ürün satan ve yine üyelik sistemiyle çalışan sayısız firma vardır. Bu firmaların bazıları güvenilir, bazılarının ise çok da güvenilir olduğunu söylemek mümkün değildir. Ancak her firmanın ortak bir noktası vardır ki, oda kullanılan ürünlerin parasını iade etmedikleridir. Üründen kaynaklı herhangi bir sorun olduğunda Kyani firması tabi ki her daim ürünün arkasındadır ve gereken zararı karşılayacaktır. Ancak şimdiye kadar kesinlikle böyle bir sıkıntıyla karşı karşıya gelinmediğinden ötürü para iadesi yapma zorunluluğu da yasal olarak doğmamıştır. Bununla birlikte Kyani ürünlerinin her birinde içerik kısmı vardır ve içerdiği maddeler eksiksiz belirtilmiştir. Eğer ki, kullanıcısının ürün içinde bir maddeye karşı alerjisi var ve bunu kontrol etmeden ürünü kullanıyor ise takdir edersiniz ki bunun sorumlusu üretici firma değil kullanıcıdır. Normal şartlarda tamamen doğal ve zararsız bir içeriğe sahip olan Kyani ürünlerinin kullanım talimatı ve uyarıları yine kutu üzerinde belirtilmiştir. Kullanım talimatına uymayan ve sonucunda mağdur olan bir kişinin bunu firmaya mahal ederek şikayette bulunması çok da adaletli bir davranış değildir. Dolayısıyla sizler Kyani ürünlerini kullanmak ya da satışını yapmak isterseniz, sosyal platformlarda yer alan olumsuz görüşlere inanmak yerine firmanın resmi internet sayfasını ziyaret edebilir, tüm detayları net şekilde görebilirsiniz. Merak ettiğiniz hususlarda ise müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek, yine detaylı olarak bilgi alabilir, besin değeri oldukça yüksek olan ürünlerden sorunsuz şekilde faydalanıp, çevrenizdeki insanların da yararlanmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Genel içinde yayınlandı

Kyani Şikayet Var Mı?” için 11 yorum

 1. Şimdiye kadar içtiğim en güzel en lezzetli besin takviyesi. Kyani şikayeti olan var mı gerçekten varsa bana sorabilirler. Ben yılın 3 ayını aralıksız grip olarak geçiren biriydim. 1.5 yıldır hapşırmadım bile desem yeridir. Hiç sabah yorgunluğu uyuşukluğu falan da çekmiyorum artık. Bazen alarmım çalmadan da kalkıyorum. Kyani ürünleri sayesinde oldu bu zira hala aynı şeyleri yiyip içiyorum. Dediğim gibi Kyani şikayet var diyorsanız denememişsinizdir. nokta

 2. Kyani şikâyet var başlığını gördüğümde şaşırmadım desem yalan olur. Çünkü kyani ile yaklaşık yurtdışındaki kullanımlarım ile birlikte 4.yıla girmiş bulunuyorum. Şikâyet başlığını görünce yorum yapmadan edemedim. Kyani şikâyet var başlıkları tamamen uydurmadan başka bir şey değildir. Firmayı lekelemeye çalışanlara yazıklar olsun. Başka ülkelerde böyle bu tarz yorumları görmeniz mümkün değil.

 3. Kyani ürünleri için yapılan şikayetler doğrultusunda kyani’ ye soruşturma açıldığı söylentileri ortada dolaşıyor. Ama bunun standart bir prosedür olduğunu bildiğim için korkacak bir şey olmadığını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Kyani yurtdışında ofisleri olan köklü büyük şirketlerden birisi. Bu tarz olaylar sadece yıldırma politikasından başka bir şey değiş. Sonuna kadar firmanın ve çalışanların arkasındayım.

 4. Kyani nin yasaklanması gibi bir durumun söz konusu olduğunu sanmıyorum. Az önce firmanın Türkiye yetkilileri ile iletişime geçtim. Kyani yasaklanma gibi başlıkların dayanağının olmadığını belirtti. Dilerseniz sizde iletişim bölümünde kyani çalışanları ile desteğe geçerek sorularınızı yöneltebilirsiniz. Kyani şikâyet gibi başlıklar açarak milleti kışkırtmanıza gerek yok. Biraz daha soğuk kanlı olmakta yarar var.

 5. Kyani hakkında tamamen karalama kampanyası yapıldığını düşünüyorum. Firma Türklere ait olmadığı için ve ürünlerini en uygun fiyatlar ile bizlere sundukları için rakip şirketler tarafından karalama kampanyaları yürütülüyor. Kyani Kanada ya bağlı olarak kurulan bir firma ve Kanada üzerinde üretilen tüm ürünlere gönül rahatlığı ile güvenirim.

 6. Kyani Türkiye üzerinde yaptığım alışverişlerin hiç birisinde bugüne kadar bir şikâyetim olmadı. Şu ana kadar 1000 lerce TL değerinde besin takviyesi almışımdır. Ancak içerik olarak en kaliteli firma kesinlikle kyani. Bu tarz kyani karalama kampanyalarının düzenleniyor olması gerçekten bana saçma geliyor. Biraz insan olup kendinize çekin düzen vermenizin vakti geldi.

 7. Kyani kelimesinin güçlü şifa anlamına geldiğini bu başlık altında öğrenmesem aslında olurmuş. Ama yine de olsundu. Biz bu gibi kyani şikâyet var tarzında başlıklara rağmen ürünlerinizi kullanmaya devam edeceğiz. Çevremde şu anda 4 kişi kyani sunrise kullanıyor ve hiç birisinden kyani şikâyetim var tarzında bir laf duymadım. Hepsi kyani ürünlerinden gayet memnun.

 8. Ödüllü besin takviyesi sunan bir firmaya bu kadar yüklenmeyi bırakın. Kyani sizlere hizmet verebilmek için Türkiye üzerinde tüm riskleri göze alarak sektöre giriş yapmayı başarmış. Açıkçası ben yurtdışında verilen ödüllere ülkemizden çok daha fazla güvendiğim için gönül rahatlığı ile ürünleri kullanmaya devam etmekteyim. Özellikle kyani sunrise denemediyseniz denemenizi öneriyorum. Büyük ölçüde dinçlik kazandırıp, omega 3 desteği sağlıyor. Özellikle küçük yaşta gelişim çağında olan çocuğunuz varsa kyani sunrise içirmelisiniz.

 9. Merhaba, ben 15 yaşında kız çocuğum. Boyumun cinslerime göre çok daha kısa olduğunu düşünüyorum. Ürünlerinizden alarak kullanırsam boyumda bir artış olur mu? Arkadaşım kyani Sunset kullanıyormuş ve boy uzattığını söyledi. Tekrar size sormak istedim.

 10. İtirazım var bu yalan dünyaya! Artık sizin için çabalamaya çalışan insanları lekelemekle uğraşmayın. Çünkü biz kyaninin sonuna kadar arkasındayız. Kyani zaten güvenilir bir firma olmasaydı ve dedikleri gibi içerisinde omega 3 olmasaydı bu benim yaptırdığım test sonuçlarında ortaya çıkardı. Omega 3 değerlerimde büyük artış meydana geldi.

 11. Kyani şikâyet var başlığı altında kyani sağlık üçgeni ürününüzü görünce dayanamayıp sipariş verdim 😊 Bir kişi gidipte firmanın şikayet başlığında görüp bir ürünü alıyorsa o firmaya gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Açıkçası kyani sağlık üçgeni tam çocuklara verilebilecek bir besin takviyesi olmuş. Çocuğumun sevmediği tüm ürünleri içerisinde barındırıyor. Aslında şimdi fark ettim de sanırım besin takviyelerine ihtiyaç duymamız hep seçiciliğimizden kaynaklanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir