Kyani Nedir?

Kyani

Kyani Nedir?

Alaska diline ait Kyani kelimesi güçlü ilaç olarak nitelendirilir. Bölgedeki araştırmacılar Alaska Yaban Mersini ile tanıştığında ve bunun üzerine araştırmalarını derinleştirdiklerinde Alaska kabilesinin kanser, kalp hastalığı, diyabet ve benzeri hastalıklardan hiçbirine sahip olmadıklarını görmüşlerdir. Kabilenin zorlu bir ortamda yaşam sürmelerine rağmen sağlık düzeylerinin üst seviyelerde olması araştırmacılara ilham kaynağı olmuş ve böylece Kyani markası doğmuştur.

Kyani Sunset

Dünya Direk Satış Derneği ile birlikte Seldia’ya üye ve sürekli denetlenen bir firmadır. Dolayısıyla hakkında çıkan çeşitli olumsuzlukları barındırmayan Türkiye’de yasal yollarla besin takviyesi ve kozmetik alanında geniş ürün yelpazesi sunan bir firmadır. Bu firmadan ihtiyacınız olan ürünleri satın alarak kullanabilir ve hem vücudunuza hem de cildinize olumlu yönde katkı sağlayabilirsiniz. Ürünler ana maddesi Alaska Yaban Mersini olmak üzere birden fazla doğal maddenin birleşmesiyle formüle edilmiştir.

Dolayısıyla Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmasından ötürü de herhangi bir sıkıntı teşkil etmemektedir. Ancak Kyani Ürünleri her ne kadar doğal ve zararsız bir içeriğe sahip olsa da doğal maddelere alerjik yapısı olan kişiler için bir tehdit olarak görülebilir. Buradan anlayacağınız şudur ki, bugün internet üzerinde pek çok kişi tarafından Kyani ürünleri hakkında karalama kampanyaları oluşturulmaktadır.

Firma satışa sunduğu ürünlerin her birinde içeriği açık şekilde belirtmiştir. Sizler sadece bu markaya ait değil satın aldığınız her markanın ürünlerinde içerik kontrolü yapmak zorundasınız. Yani satın aldığınız besin takviyesi ya da kozmetik bir ürün içindeki maddelerden herhangi birine alerjiniz varsa ve bunu kontrol etmeden kullandıysanız, bunun için firmayı sorumlu tutmanız çok da adaletli bir yargı olmayacaktır. Çünkü sadece ülkemizde değil yurtdışında yaşayan insanların da pek çok bitkiye karşı alerjisi olabilir. İçeriği kontrol etmeden bir ürün kullanıyor ve sonucunda mağdur oluyorsanız, bunun sorumlusu firma değil kullanıcı hatasıdır diyebiliriz. Bundan ötürü çeşitli sosyal platformlarda yer alan olumsuz görüşlerden ötürü kyani ürünlerine karşı önyargılı düşünceye sahip olmamanızı tavsiye ederiz. Bugün 44 ülkede 13 adet

 

Kyani Back Office:

Kurulmuş ve geniş bir internet ağı oluşturulmuştur. Genel açıdan bakıldığında bugün ülkemizde milyonlarca kişi her gün diyete girmekte ama bir türlü istediği sonuca ulaşamamaktadır. Bunun nedeni doğru beslenme alışkanlığı edinmeye çalışırken, vücudu kuvvetlendirecek doğru besin takviyesi tüketmemelerinden kaynaklıdır. İsimli besin takviyesini ele aldığımızda, vahşi Alaska’da yaşayan Sockeye Somonu adlı çok özel bir balıktan elde edildiğini söyleyebiliriz.

Yani ürün içeriğinde bulunan çok yüksek seviyedeki Omega 3 ileri düzeyde saflaştırma teknolojisi kullanılarak Sockeye Somonu balığından elde edilir. Aynı zamanda Kyani Sunset Tokotrienol yani yüksek oranda E vitamini de içermektedir. Hepinizin bildiği gibi Omega 3 dışarıdan vücuda alınması gereken önemli bir yağ asididir. Çünkü vücut bu yağ asidini kendi başına üretemez. Ancak kanser çeşitleri, demans, alzheimer, depresyon, beyin fonksiyonlarının korunması, kalp hastalıkları, karaciğer yağlanması ve pek çok hastalığın oluşmasını engelleme konusunda iyi bir yardımcı olduğundan ötürü mutlaka her bireyin vücuduna bu yağ asitlerini alması gereklidir.

Omega 3 bugün fesleğen, keten tohumu ve yağı, avokado, soya yağı, ceviz ve asma yaprağı gibi ürünlerde de vardır. Fakat bu ürünlerde vücudun ihtiyacı olan oranda yer almadığından ötürü doğru bir besin takviyesiyle vücuda girişini sağlamak çok daha mantıklı bir seçim olacaktır. Söz konusu Kyani Sunset’in akşam yemeklerinden 1 ila 2 saat sonra alınması önerilir. 4 ila 11 yaş arası çocuklar günde 1 adet, 11 yaş üzeri ve yetişkinler tek seferde günde 3 adet şeklinde tüketebilirler. 4 yaş altı çocukların Kyani Sunset kullanmaları önerilmez. Ayrıca hamile kadınların da doktoruna danışmadan kullanmaması tavsiye edilir.

Bunların dışında Kyani Sunset kapsülünde bulunan jelatin kesinlikle domuz yağı veya sığır katkısı barındırmaz. Kapsül jelatini sadece balık kıkırdağından elde edilmiştir. Yurtdışında üretiliyor olması içeriğinde istenmeyen herhangi bir madde barındırdığı anlamına gelmez. Kyani ürünlerinin tamamında ‘’Helal Sertifika’’ vardır. Ayrıca Gıda, Tarım ile Hayvancılık Bakanlığı tarafınca gerekli bütün izinler alınmıştır. Bunun yanı sıra Japonya ülkesinde Kyani Sunset ürünü 2015 ile 2018 yıllarında yapılan Monde Selection seçimlerinde yılın en iyi ürünü ödülüne layık görülmüştür. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla satın alabilir ve tüketebilirsiniz. Alaska, Kutuplardan sonra en soğuk ülkeler arasında yer alır. Takdir ederseniz ki, balık ne kadar soğuk suda yaşarsa, o kadar kaliteli yağ depolar. Dolayısıyla piyasada bulunan omega 3 içerikli besin takviyelerinin hangi bölgeden elde edildiğini yüksek verim almanız açısından araştırmanız gereklidir. Kyani, sizlere en yüksek kalitedeki omega 3 besin takviyesini sunmaktadır.

Kyani Ürünleri

Arasında yine vücut için oldukça önemli bir kaynak olan Kyani Sunrise besin takviyesi de vardır. Zengin meyve ve sebze içeren ürün sadece ülkemizde değil dünya üzerinde eşsiz bir besin takviyesidir diyebiliriz. İyi bir antioksidan deposu olan Kyani Sunrise vücudun kendini yenilemek adına ihtiyaç duyduğu tüm elementlere sahiptir. Lahana, havuç, yeşil çay, elma, ahududu, bezelye, pancar, brokoli, Alaska yaban mersini, greyfurt, üzüm çekirdeği ekstresi, barbunya ve avokado gibi 22 adet doğal besin maddesi barındırmaktadır. İçeriğinde hayvansal ya da sentetik hiçbir madde barındırmaksızın tamamen doğal kaynaklardan elde edilen mineral, vitamin, esansiyel aminoasit, antioksidan ile vücudun ihtiyacı olan besinlerin karşılanması adına sıvı formda formüle edilmiştir. Vücudun günlük olarak alması gereken B12, B1, B,2, B,3, B5, B6, folik asit, C vitamini, D3, E vitamini, kalsiyum gibi çeşitli besin değerlerini Kyani Sunrise tüketerek en doğal haliyle alabilirsiniz. Piyasada bulunan pek çok besin takviyesi içeriğinde çeşitli koruyucular ve kimyasallar vardır. Ancak Kyani ürünlerinde sadece en zararsız koruyucu kategorisinde bulunan potasyum sorbat vardır. Ayrıca günümüzün besin takviyelerinde yer alan sebze ve meyvelerdeki vitamin ile mineraller ısıl işlemden geçirilerek sıvı forma getirilir. Ancak Kyani Ürünleri herhangi bir ısıl işlem görmeden vitamin ile minerallerde yalnızca %3 kayıp ile sıvı ekstraksiyon yöntemi geliştirilmiş ve patenti de alınmıştır. Kısacası Kyani ürünlerini tercih ettiğinizde sebze ve meyvelerin en doğal halini tercih etmiş olacaksınız. Yapılan araştırmalarda sağlığa zararlı hiçbir yan etkisi olmadığı belirtilmiştir. Fakat kullanım talimatına uygun şekilde tüketmek son derece önemlidir. Bunun yanı sıra daha öncede belirttiğimiz gibi içeriğinde birden fazla doğal madde barındırmasından ötürü içerdiği etken maddeleri incelemeli ve herhangi birine alerji durumunuz söz konusu ise ürünü tüketmemelisiniz. Söz konusu Kyani Sunsire kutusunda 30 adet 30ml küçük paket vardır. Günde 1 defa tercihen sabahları almanız önerilir. Çoğu kişinin yoğun çalışma temposu ve buna bağlı düzensiz beslenmesinden ötürü vücudun ihtiyacı olan besinleri almasında sıkıntı oluşmakta ve bu nedenle çeşitli hastalıklar su yüzüne çıkmaktadır. Kyani, kişilerin daha sağlıklı beslenmelerine katkı sağlamak adına tamamen doğal içeriğe sahip besin takviyeleri üretmiştir. Bu ürünleri deneyerek daha zinde bir vücuda sahip olabilir, yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Detaylı bilgi için firmanın resmi web sitesini inceleyebilirsiniz.

Kyani Nedir?” için 10 yorum

  1. Kyani ismini ilk duyduğum zaman yabancı bir isim olması ve daha önce duymamış olmam sebebiyeti ile biraz çekimser yaklaşmıştım. Ancak kyani ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra çok daha enerjik ve dinç hissetmeye başladım. Hal böyle olunca artık tüm aileme kyani ürünlerini kullandırtıyorum. Özellikle çocuğumda bulunan odaklanma problemi büyük ölçüde düzeldi diyebilirim.

  2. Daha önce kyani firmasını arkadaşım aracılığı ile duymuştum. Açıkçası ilk defa duyduğum için bende güvenemedim. Ancak kyani hakkında olumsuz bir yorum olmaması benim ürünleri denememde en büyük faktör oldu diyebilirim. Kullandığım ürünlerin hiç birisinden bir şikâyetim. Gönül rahatlığı ile besin takviyesi kullanmak isteyen çevremdeki insanlara tavsiye ediyorum. Sizde kyani ürünlerini deneyebilirsiniz.

  3. Kyani firması ile daha önce çalışma fırsatı buldum. Kendi satmış olduğunuz ürünleri sizlerde satarak kazanç elde edebiliyorsunuz. Buna normalde affiliate marketing deniyor. Ama kyani bu sistemde değişiklikler yaparak, hem satıcıyı hemde alıcıyı mutlu edebilmek için birçok yenilik yapmış. İnternet üzerinden para kazanmaya meraklıysanız ve bu tarz bir pazarlama işine girmek istiyorsanız denemenizi tavsiye ederim. Sıfır ücret yatırarak kazanç elde edebiliyorsunuz.

  4. Kyani Sunset programı ile 2019 yılında tanışma fırsatı buldum. Bu süre zarfında 1 ay gerekli prosedürleri ve ürünleri inceledikten sonra kyani Sunset programına katıldım. Açıkçası daha önce bu tarz internetten ürün pazarlaması yapan bir firma ile çalışmıştım ancak hiç memnun kalmamıştım. Normalde karşınızda muhatap bile bulamazken kyani firmasının en üst yetkilisi bile sizlere yardımcı olmak için sonuna kadar çabalıyor.

  5. Kyani firmasına ait 13 adet ofisin bulunuyor olması çok büyük bir fırsat. Bu kadar fazla ofis bulunuyor olması bile başlı başına güven veriyor. Ürün tedarikleri konusunda çok başarılılar. Ürünler kanada ülkesinde üretilmesine rağmen Türkiye de bulunan stokları aracılığı ile anında siparişleri kargoya aracılığı ile kapınıza kadar gönderiyorlar.

  6. Geçmişte kyani markası ile tanışmam ilk olarak Kyäni Sunrise ile gerçekleşti. Vücudumda bulunan besin eksiklikleri yüzünden gıda takviyesi arayışına yöneldim. Bu arayışta Kyäni Sunrise ile tanıştım ve o günden beri kullanmaya devam ediyorum. Tiamin, Nar, Yaban Mersin’i, Üzüm gibi tamamen doğal ürünlerden oluştuğunu görünce severek ve güvenerek alıyorsunuz. Diğer besin takviyeleri gibi kimyasal bulunmaması çok güzel bir özellik.

  7. Kyani sunrise benim favori besin takviyem oldu. Günlük yaşamımızda maalesef içerisinde bulunan tüm ürünleri alarak faydalı besinlerden yararlanma imkânımız olmuyor. Ancak kyani sunrise doğal içerikleri ile almanız gereken vitaminleri size doğal yoldan sağlıyor. Kutu bittikten sonra tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum.

  8. Kyani ürünlerinin kullanımı gerçekten çok kolay. Prospektüs okumanıza gerek bile kalmıyor. Ama kyani içerisinde yer alan maddelerden herhangi birisine karşı alerjiniz olup olmayacağını öğrenmek için siz yine de okuyun. Ben günde 30 ml kadar kyani sunrise alıyorum. Bu sayede gün boyu benim enerjik olmamı sağlıyor. Sağlıksız enerji içecekleri yerine artık doğal besin takviyesi ile çok daha mutluyum.

  9. Kyani firmasında benim en sevdiğim özellikle kesinlikle ürünleri kolay bir şekilde alabilmemiz. Kendilerine özel olarak geliştirmiş oldukları kyani back Office programı sayesinde kolay bir şekilde alım gerçekleştirebiliyoruz. Kyani back Office sayesinde güvenilir bir şekilde satın alım işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

  10. Kyani kullanan kişilerin yorumlarına bakıyorum da bu kadar olumlu yorumları ilk defa görüyorum. Daha önce satın alım yaptığım diğer firmalarda hep olumsuz yorum bulunuyordu. Bunun üzerine bende besin takviyesi satın aldım. Satın alım sırasında kendilerine çok fazla mesaj atmama rağmen tüm mesajlarımı içtenlik ile cevapladılar. Çok teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir