Sizce Kyani Mağdurları Var Mı?

Kyani Mağdurları

Ülkemizde pek çok marka adı altında besin takviyesi ve kozmetik ürün satışı yapılmaktadır. Bununla birlikte bu alanda faaliyet gösteren firmalar doğal ürün kullanım imkanıyla beraber kişilere iş olanağı da tanımaktadır. Nasıl mı? Şöyle ki, Network Marketing adı verilen bir sistemle yani bireylere ürün satışı imkanıyla bir ağ oluşturulmakta ve böylece hem firma hem de üyeler para kazanmaktadır. Genel açıdan sistem aynı olsa da işleyiş bakımından firmaya bağlı olarak bazı değişiklikler görülebilir ama totale bakıldığında sonuç aynıdır. Tabi ki, bu alanda tercih edeceğiniz firmanın önemi de büyüktür. Çünkü bazı firmalar verdikleri vaatleri tutmadıklarından ötürü üyelerini mağdur etmektedir. İşte tam bu noktada Kyani Mağdurları şeklinde yapılan yorumlara değinmek isteriz. Öncelikle Kyani markasının ne ürettiğine değinecek olursak; bugün hemen hemen 50 ülkede ürünlerinin yasal olarak satıldığı firma geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bunların başında zengin içeriğe sahip besin takviyeleri gelir. Besin takviyesi olarak ülkemizde satılan ürünlerin çoğu 18 yaş üzeri kişiler için kullanıma uygundur. Fakat Kyani ürünlerinin tamamen doğal bir içeriğe sahip olmasından ötürü bugün 4 yaş üzeri çocukların bile kullanabileceği belirtilmektedir. Bununla birlikte kozmetik alanına da güçlü bir şekilde giriş yapan firma, satışa sunduğu ürünlerin her birinde yine doğal bileşenler kullanmış ve hiçbir yan etkisi olmadığı yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Ayrıca Kyani ürünlerinin tamamında Helal Sertifika vardır ve bununla birlikte ilgili bakanlıklardan tüm izinler eksiksiz olarak alınmıştır. Yani yasal şekilde satışların yapıldığı ve herhangi bir usulsüzlüğün söz konusu olmadığı Kyani ürünleri için Kyani Soruşturma başlığının atılması çok doğru bir davranış değildir.

Evet, bugün firmanın verimli satışını ve sorunsuz sistemini olumsuz yönde etkilemeye çalışan rakip firmalar veya yanlış kullanımdan ötürü mağdur olan kişiler sosyal platformlarda çeşitli şekilde karalama kampanyaları oluşturmuş durumdadır. Yanlış kullanımdan kastımız, her bir ürün üzerinde ürünün nasıl kullanılacağına dair bilgilendirme vardır. Kullanım talimatına uygun şekilde tüketim yapılmadığında, oluşan sıkıntıdan firmanın mesul olmadığı bilinmelidir. Mesela, 4 yaş aldı zayıf bir çocuğa sahip olan bir kişi çocuğunun kilo alması için Kyani besin takviyesi kullanır ise 4 yaş altı çocukların kullanmaması gerekir şeklindeki ibareyi dikkate almadığı görülmektedir. Ayrıca ürünlerin tamamen doğal bir içeriğe sahip olduğunu söylemiştir. Fakat doğal demek zararsız anlamına gelmez. Yani ürün içindeki maddelerden birine alerjiniz var ve bunu kontrol etmeden ürünü tüketiyor iseniz, bu yine sizlerden kaynaklı bir sorundur diyebiliriz. Kısacası kullanıcıların yapmış olduğu bu gibi hatalar ve rakip firmaların karalama istemlerinden ötürü internet üzerinde birçok sitede Kyani Yasaklandı şeklinde bir ibare görmeniz mümkündür. Ancak bunun hiçbir şekilde gerçeği yansıtmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Bunu firmanın resmi internet sayfasını ziyaret ederek ürünlerinin aldığı ödülleri görüp, olumsuz bir durum olmadığına kendiniz şahit olabilirsiniz. Kyani hakkında yapılan olumsuz görüşlerin nedenlerinden bir diğeri ise yapılan iş ortaklığıdır. Firmaya üye oluyor ve kendi ofisinizi oluşturuyorsunuz. Ürün satın alıyor ve ürünleri ister denettiriyor isterseniz de çevrenizdekilere hediye ederek üye olmalarını sağlıyorsunuz. Böylece sizin sayenizde üye olan her birey üzerinden para kazanıyorsunuz.

Kyani Mağduru Var Mı?

İşte bu sisteme dahil olan kişiler üye yapamadıklarında satın aldıkları ürünleri iade etmek ve paralarını geri almak istiyorlar. Fakat üye olmadan evvel verilen eğitimde böyle bir durumun söz konusu olmadığı zaten kişilere detaylı olarak aktarılmaktadır. Ürün ve para iadesi, yalnızca ürünle alakalı bir memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda yapılır. Dolayısıyla firma prensibine aykırı istekler kabul edilmediğinde kişiler gereksiz yere olumsuz görüş bildirmektedir. Ancak bu durum sadece Kyani firmasında değil, profesyonel işleyişe sahip her firmada aynı şekilde uygulanmaktadır. Bundan ötürü gördüğünüz hiçbir olumsuz yoruma itimat etmeden firmanın kendi sitesinden istediğiniz bilgilere ulaşabilir, hatta haberler kategorisinden ürünlerinin aldığı ödülleri araştırarak doğruluğundan emin olabilirsiniz. Bu sayede sizlere sunulan faydalı ürünlerini gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve korkmadan kullanabilirsiniz. Örneğin; 22 adet doğal besin kaynağı içeren Kyani Sunrise ürünü, vücudun ihtiyacı olan temel elementlerin alınmasını sağlarken bir yandan da vücudun kendini yenilemesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede ürün için eşsiz besin takviyelerinden biridir diyebiliriz. İçeriğinde belirttiğimiz gibi 22 adet doğal besin vardır. Bunlardan bazıları Alaska yaban mersini, greyfurt, üzüm çekirdeği, kıvırcık lahana, brokoli, kurt üzümü, ahududu, nar suyu ve benzeri önemli besinlerdir. Detaylı bilgi için Kyani sitesini ziyaret ederek inceleme yapabilirsiniz. Ürün ısıl işlem görmeden özel bir teknikle üretilmekte ve hiçbir şekilde kimyasal madde içermemektedir. Sadece koruyucu madde sınıfında yer alan en zararsız olarak nitelendirilen potasyum sorbat içermektedir. Buda Kyani ürünlerinin piyasadaki en kaliteli ve en yüksek besin değeri olan besin takviyeleri olduğunu göstermektedir. Saymakla bitmeyecek olan Kyani Faydaları, yoğun temponuzda sizlerin vücuduna olumlu etki katmakta emin olunuz ki en iyi yardımcınız olacaktır. Şimdi zaman kaybetmeden sizlerde Kyani firmasının ürünlerini keşfetmeli, sağladığı yararları deneyim etmelisiniz.

Genel içinde yayınlandı

Sizce Kyani Mağdurları Var Mı?” için 10 yorum

  1. Kyani mağdurları arasında bende yer alıyorum. Ama mağduriyetim çok kısa bir süre içinde çözüldü. Kyani mağduru olma nedenim tamamen kargo firmasından kaynaklanıyor. Aldığım kyani sunrise ürününü gidip başka bir adrese vermişler. Kyani Türkiye yetkilileri ile görüşmem üzerine firma ertesi gün yeni besin takviyesi gönderip özürlerini iletti. Şu anda kargo şirketini değiştirmişler. Artık kyani ile daha hızlı alışveriş yapabiliyorsunuz. Kyani mağduriyeti yaşayacağınızı sanmıyorum.

  2. Leyla hanım gibi bende kyani mağdurları arasında yer alıyorum. Ama mağduriyetimde tamamen kargo şirketi yüzünden oldu. Evime kadar teslim edilmesi gereken kyani sağlık üçgeni ürününü eve geldik ama bulamadık bahanesi ile getirmediler. Kapıya kadar teslim olmasına rağmen gidip kyani sağlık üçgenini kendim aldım. Ama şu anda yeni kargo şirketi ile çalışmaya başlamışlar. Bu kargo ile henüz sorun yaşamadım.

  3. İnsanları farklı başlıklar açarak manipüle etmeye çalışıyorlar. Evet, rakip firmalardan kyani firmasının sahada bize hizmet vermesini istemeyen firmalardan söz ediyorum. 5 aydır kyani kullanıyorum ve hiçbir mağduriyetim olmadı. Kyani güvenilir besin takviyesi sunan bir firmadır. Sanırım rakipler kyani’ nin uygun fiyatlı ürün politikasından ve tamamen doğal besin takviyeleri sunmalarından dolayı baya rahatsız olmuşlar.

  4. Kyani mağdurları başlıkları bana göre tamamen içi doldurma olan mesajlardan ibaret. Gerçek bir kyani kullanıcısının mağduriyet yaşayacağını sanmıyorum. Çünkü kyani çalışanları en ufak sorununuzu halletmek için anında size geri dönüş yapıyorlar.

  5. Son bir isteğim senden bir daha kötü yorum yaptığınızı görmemeyim 😊 Kyani çalışanlarına beni mağdur etmedikleri için çok teşekkür ederim. Kyani üzerinden aldığım ürün kargoda biraz darbe almış bende hal böyle olunca ürünü teslim almadım. Kabul etmediğim ürün firmaya ulaşmadan ben yeni yollanan kyani sağlık üçgeni besin takviyemi kullanmaya başladım.

  6. Bak bugünde akşam oldu, neredesin kyani sunrise! Bu kargo şirketleri gerçekten adamı kanser eder ya. Kyani mağdurları arasındayım sanırım bende. Suç kargo şirketinin olsada firmanın değiştirmesi gerekiyor. Şimdi site üzerinden baktım kyani mağdurlarının benim gibi kargo için şikayetleri olmuş ve değişikliğe gitmişler. Artık çok daha hızlı bir şekilde kyani’ ye sahip olabiliriz. Teşekkürler sesimizi duyduğunuz için.

  7. Kyani mağduru olanların hep kargo şirketi ile problem yaşadıkları görülüyor. Ama ben kargo şirketi ile bir sorun yaşamamıştım. Sanırım kyani ürünlerini yollarken tercih ettiği kargo sadece belli yerde oturan kişiler için sıkıntılı bir süreç olmuş. Ama kargo şirketi artık değiştirildiğine göre kyani mağduriyetleri son bulmuş.

  8. Kyani mağdurları arasında yer almıyorum. Ama kyani yasaklandı yazısını görünce merak edip tıkladım. Ama kyani yasaklandı mı? Sorusunun cevabı hayırmış çok sevindim. Çünkü gerçekten uygun fiyatlı besin takviyesi sunuyorlar. Ayrıca ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra ellerimin titremesi geçti. Doktorum omega 3 takviyesi almamı söylemişti. Tercihimi kyani den yana kullandım. Şimdi çok daha iyiyim.

  9. Kyani kurucularına ve kyani Türkiye yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Yanlış ürün siparişi vermeme rağmen para iadesi sağlayarak yeni ürünümü sadece bir gün içerisinde yolladılar. İlk defa bu kadar hızlı bir şekilde cevap veren ve çözüm üreten bir firma ile çalıştım. Kyani candır gerisi heyecan.

  10. Ben 3 aydır kyani besin takviyesi kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir konuda mağduriyet yaşamadım. Açıkçası yaşanacağını da sanmıyorum. Çünkü kyani mağduriyet olmaması açısından bizlere sürekli iletişim kanalları aracılığı ile destek sağlıyorlar. Kyani destek sistemini çok beğendim. Sırf çalışanların samimiyeti için bile kyani besin takviyesi ürünlerini kullanabilirsiniz. Yararı oluyor mu? Kesinlikle evet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir